Black Swan Studio

Wycena projektu

Innowacyjne oświetlenie dla luksusowych jachtów efektowne żyrandole, lampy dekoracyjne, kinkiety i oświetlenie techniczne.

Trudne warunki morskie nas nie ograniczają, posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół projektantów i inżynierów. Jesteśmy czołowym projektantem i producentem szerokiej gamy zapierających dech w piersiach projektów oświetleniowych z uwzględnieniem specjalnych wymagań stawianych na pokładzie. Najpiękniejsze i największe statki wycieczkowe na świecie, podróżujące do najbardziej egzotycznych miejsc, potrzebują niestandardowych rozwiązań które jesteśmy w stanie wykonać.

Logo Black Swan Studio
0
Lat doświadczenia w branży
0
Wykonanych projektów
0
Zadowolonych klientów

Zostaliśmy powołani do życia by oferować klientom rzeczy piękne, wyjątkowe i najwyższej jakości.

Projektant BSS

FAQ

Masz jakieś pytania? chętnie na nie odpowiemy!

Jeżeli projekt został wysłany w dzień roboczy przed godziną 12:00 wycenę otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia. Jeżeli projekt będzie bardzo złożony wyślemy informację kiedy dokładnie otrzymają Państwo wycenę.

Wszystko zależy od projektu jego skomplikowania i technologii potrzebnych do jego wykonania, średni czas realizacji zamówień u nas to 30 dni roboczych.

Każdy projekt jest wyceniany indywidulanie przez naszego projektanta, wszystko zależy od technologii i materiałów potrzebnych do wykonania projektu.

Oczywiście, mogą Państwo przysłać rysunek odręczny, obrazek z internetu, zdjęcie z telefonu a nawet opis tekstowy jak projekt ma zostać wykonany, nasz doświadczony zespół zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

2 lata z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat, jeżeli któraś z części zostanie uszkodzona jesteśmy zobowiązani do jej naprawy.

Oczywiście jest możliwość otrzymania próbek i elementów z których będzie stworzona twoja lampa.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!