Dowiedź się więcej o Black Swan Studio

PRODUCENT OŚWIETLENIA NA ZAMÓWIENIE

Black Swan Studio zostało powołane do życie by oferować klientom rzeczy piękne, wyjątkowe i najwyższej jakości. Specjalnością firmy jest produkcja nietypowych lamp pod indywidualne zamówienie klienta. Wykonywane one są z zastosowaniem nowych technologii i wyjątkowych materiałów. Każdy projekt jest inny i uwzględnia specjalne potrzeby klienta dzięki temu nie tylko oddaje osobowość twórcy, ale przede wszystkim jest wyrazicielem zamawiającego.

Poznaj nas

0
Lat doświadczenia w branży
0
Wykonanych projektów
0
Zadowolonych klientów
ekskluzywne oświetlenie z mosiądzu wykonane na zamówienie

“Zostaliśmy powołani do życia by oferować klientom rzeczy piękne, wyjątkowe i najwyższej jakości.”

- PROJEKTANT BLACK SWAN STUDIO

Zespół marzeń

Zespół ekspertów

Na sukces w pracy składa się wiele czynników. Jednym z podstawowych jest dobry zgrany zespół. Możemy powiedzieć, że udało nam się stworzyć taką grupę ” młodych zapaleńców oraz weteranów branży” zaangażowanie, a nawet poświęcenie to przymioty ludzi oddanych swoim pasjom, pasjom które przekładają się na efekt końcowy.

Rzemiosło i technika

Ponieważ bardzo często otrzymujemy zlecenia na wykonanie bardzo nietypowych instalacji oświetleniowych korzystamy z pomocy doświadczonych witrażystów, kowali, stolarzy, bursztyniarzy, kaletników i wikliniarzy z którymi praca jest dla nas bardzo inspirująca i daje nam a także naszym klientom wiele zadowolenia.

Chęć do współpracy

Projektanci z doświadczeniem

Dzięki współpracy z uczelniami wyższymi i innymi podmiotami mamy dostęp do najnowszych technologii co czyni nas wartościowym partnerem. Produkty które tworzone są w Studiu Black Swan to produkty nadzwyczajne i ekskluzywne i dla tego zapraszamy do współpracy architektów inwestorów i osoby prywatne poszukujących wyjątkowych rozwiązań.

FAQ

Jeżeli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy

Jeżeli projekt został wysłany w dzień roboczy przed godziną 12:00 wycenę otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia. Jeżeli projekt będzie bardzo złożony wyślemy informację kiedy dokładnie otrzymają Państwo wycenę.

Wszystko zależy od projektu jego skomplikowania i technologii potrzebnych do jego wykonania, średni czas realizacji zamówień u nas to 30 dni roboczych.

Każdy projekt jest wyceniany indywidulanie przez naszego projektanta, wszystko zależy od technologii i materiałów potrzebnych do wykonania projektu.

Oczywiście, mogą Państwo przysłać rysunek odręczny, obrazek z internetu, zdjęcie z telefonu a nawet opis tekstowy jak projekt ma zostać wykonany, nasz doświadczony zespół zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

2 lata z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat, jeżeli któraś z części zostanie uszkodzona jesteśmy zobowiązani do jej naprawy.

Oczywiście jest możliwość otrzymania próbek i elementów z których będzie stworzona twoja lampa.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!