Black Swan Studio

Oświetlenie eventowe

Istnieje również możliwość montażu na stałe

Pole światła w stylu Field of Lights – Bruce Munro na wynajem lub na zamówienie na stałe. A może poszukujesz dekoracyjnego oświetlenia eventowego które sprawi że twoja impreza będzie wyjątkowa? Zrobimy je dla ciebie! Iluminacje na imprezy i dekoracje świetlne.

Logo Black Swan Studio
0
Lat doświadczenia w branży
0
Wykonanych projektów
0
Zadowolonych klientów

Zostaliśmy powołani do życia by oferować klientom rzeczy piękne, wyjątkowe i najwyższej jakości.

Projektant BSS

FAQ

Masz jakieś pytania? chętnie na nie odpowiemy!

Jeżeli projekt został wysłany w dzień roboczy przed godziną 12:00 wycenę otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia. Jeżeli projekt będzie bardzo złożony wyślemy informację kiedy dokładnie otrzymają Państwo wycenę.

Wszystko zależy od projektu jego skomplikowania i technologii potrzebnych do jego wykonania, średni czas realizacji zamówień u nas to 30 dni roboczych.

Każdy projekt jest wyceniany indywidulanie przez naszego projektanta, wszystko zależy od technologii i materiałów potrzebnych do wykonania projektu.

Oczywiście, mogą Państwo przysłać rysunek odręczny, obrazek z internetu, zdjęcie z telefonu a nawet opis tekstowy jak projekt ma zostać wykonany, nasz doświadczony zespół zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.

2 lata z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat, jeżeli któraś z części zostanie uszkodzona jesteśmy zobowiązani do jej naprawy.

Oczywiście jest możliwość otrzymania próbek i elementów z których będzie stworzona twoja lampa.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!