Szkło znakomicie poddaje się artystycznej obróbce, dlatego nic dziwnego, że piękne iluminacje często są tworzone na jego bazie. Wszystkim miłośnikom unikalnego designu polecamy oryginalną lampę MEDUSEO – projekt na indywidualne zamówienie. Ta designerska szklana instalacja świetlna pełni rolę funkcjonalnej ozdoby w prywatnej rezydencji w Niemczech.

Niepowtarzalne wzory ze szkła artystycznego – daj się im uwieść!

Szkło może przybierać najrozmaitsze kształty, dlatego wykonane z niego luksusowe oświetlenie na zamówienie pobudza wyobraźnię Dowodem na to jest także instalacja MEDUSEO zaprojektowana przez Pracownię Projektową JANKOWSKI I OPYRCHAŁ,  w której postawiono na nietypowo wyprofilowane klosze. Dzięki ich falującej powierzchni designerska lampa przywodzi na myśl leniwie unoszące się meduzy. Półprzezroczyste szkło dodatkowo podkreśliło ten efekt. Zaokrąglone tafle delikatnie na siebie zachodzą, dzięki czemu ta nietypowa lampa handmade jeszcze bardziej oczarowuje wyjątkowym charakterem.

Szkło pozwoliło nam stworzyć projekt w pełni unikalny, który świetnie wpisał się w nowoczesną aranżację pomieszczenia. Więcej na temat oryginalności szklanych instalacji możesz przeczytać na naszym blogu.

Ekskluzywne instalacje świetlne w modernistycznej odsłonie

Szklana instalacja świetlna MEDUSEO to propozycja w pełni odpowiadająca najnowszym trendom. Nie oznacza to jednak, że sprawdzi się wyłącznie we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Oryginalny design równie dobrze może być efektownym dopełnieniem klasycznie urządzonego pomieszczenia. Półprzezroczyste tafle w tonacji dymowego szkła doskonale sprawdzą się w roli przysłowiowej wisienki na torcie w niejednej aranżacji. Dzięki temu projekt artystyczny MEDUSEO w pełni zasługuje na miano uniwersalnego, nie tracąc przy tym swojej unikalności. Ta niebanalna, ręcznie robiona lampa, może być wykorzystywana nawet w minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Łączenie dwóch różnych stylów to jeden z najgorętszych trendów, dlatego warto zestawić modernistyczny projekt z bardziej zachowawczym wystrojem wnętrza.

Szklana instalacja świetlna – niezawodna funkcjonalność

Jako doświadczony producent lamp na indywidualne zamówienie zawsze zwracamy uwagę na funkcjonalność wykonywanych projektów. W przypadku modelu MEDUSEO mamy do czynienia z instalacją, która obejmuje swoim zasięgiem większą przestrzeń. Ten indywidualny projekt emituje światło w wielu kierunkach, a jego wiązki efektownie odbijają się od szklanych tafli. Iluminacje tworzą na suficie zachodzące na siebie okręgi. Na jego powierzchni rysują się malownicze wzory z rozświetlonych wiązek. Instalacja ta szczególnie efektownie prezentuje się na podwieszanym suficie.

Black Swan Studio producent lamp na indywidualne zamówienie zaprasza do współpracy wszystkich miłośników oświetlenia w artystycznej odsłonie. Szklana instalacja świetlna MEDUSEO to jeden z wielu przykładowych projektów, który jesteśmy w stanie zmodyfikować na specjalne życzenie klienta.