Oświetlenie do biura powinno być przede wszystkim funkcjonalne, ale warto połączyć tę cechę z efektownym wyglądem. Black Swan Studio producent lamp na indywidualne zamówienie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników modernistycznego designu. Nasze najnowsze propozycje są najlepszym dowodem na to, że designerskie oświetlenie biurowe może grać pierwsze skrzypce w aranżacji firmy.

Postaw na unikatowe lampy podkreślające prestiż firmy!

Przekonaj się, że wysoka jakość oświetlenia w biurze może iść w parze z unikatowym designem. Warto wyjść poza schematy i postawić na designerskie kompozycje świetlne. Jeśli zależy Tobie na efektownej aranżacji firmy, spersonalizowane oświetlenie będzie najlepszym wyborem. Zachęcamy do skorzystania z niestandardowych rozwiązań, takich jak lampa przestrzenna o długości nawet do 5 metrów. W ramach indywidualnego zamówienia jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać najbardziej unikalną instalację świetlną. Zarówno w samym biurze jak i w recepcji można zastosować designerskie oprawy w formie minimalistycznych kloszy, w czarnym lub białym kolorze, które doskonale wkomponują się w każdą aranżację.

Ciekawą propozycją są nasze lampy CALAMO, o których szerzej pisaliśmy na naszym blogu.

Biurowe systemy oświetleniowe zaprojektowane na miarę potrzeb? To możliwe!

Lampy na zamówienie doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni biurowej. Warto pamiętać o dostosowaniu oświetlenia do metrażu pomieszczenia. Nowoczesne oprawy oświetleniowe z łatwością można dopasować zarówno do dużego lokalu, jak i wnętrza o ograniczonej przestrzeni. Przykładem są podłużne panele ledowe , które sprawdzą się nawet w przypadku mało ustawnych lokali. Jeśli we wnętrzu znajdują się konferencyjne stoły, warto postawić na modne w ostatnim czasie oprawy inspirowane geometrią na przykład w formie świecących ledowych okręgów.

Designerskie oświetlenie biurowe – sprawdź najnowsze trendy

Nowoczesne oświetlenie biurowe może być wspaniałym sposobem na uzyskanie niebanalnej aranżacji wnętrza. Warto zaufać najgorętszym trendom i postawić na minimalizm w designerskiej odsłonie. Dekoracyjne lampy biurowe świetnie sprawdzają się w roli stylowego dopełnienia nowoczesnego biura.

Pod kątem kolorystyki najlepiej sięgnąć po ponadczasową czerń i biel. Lampy do biur utrzymane w tych uniwersalnych barwach świetnie odnajdują się zarówno w modernistycznym, jak i w klasycznym wnętrzu. Przykładem może być modułowa instalacja świetlna efektownie rozmieszczona całym suficie.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa unikatowe lampy, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety oświetlenia do biura. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – proponujemy designerskie instalacje świetlne, obok których nie sposób przejść obojętnie.