Oświetlenie inspirowane naturą może być niebanalnym dopełnieniem wielu aranżacji. Wszystkim miłośnikom oryginalnych rozwiązań oświetleniowych polecamy designerską lampę  CALAMO. Ta kompozycja świetlna została ręcznie wykonana w BLACK SWAN STUDIO. Niepowtarzalny styl idzie w parze z uniwersalnością. Nasza nowatorska instalacja znakomicie pasuje do wnętrz o różnym charakterze. Polecamy ją między innymi do recepcji hotelowych, w których świetnie sprawdzi się w roli designerskiej wizytówki wnętrza.

LAMPA HANDMADE – NOWOCZESNOŚĆ INSPIROWANA NATURĄ

Efektowna instalacja świetlna CALAMO wyróżnia się nietypową konstrukcją. Nieduże klosze w kształcie walca są przytwierdzone do długich ramion, które łączą się ze sobą u podstawy sufitu. Cienkie ramiona przywodzą na myśl miotaną przez wiatr trzcinę. Ten nieszablonowy projekt nie jest jednak dedykowany wyłącznie aranżacjom inspirowanym naturą. Designerska lampa znakomicie odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych. Można ją połączyć zarówno z metalowymi elementami wyposażenia, jak i z naturalnym drewnem.

Stylowo zaprezentuje się nie tylko w otoczeniu gładkich, jednokolorowych ścian, ale także na tle cegły. Ręcznie wykonana lampa CALAMO na pewno przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowej elegancji. Można ją również dopasować  do bogato wypełnionych wnętrz w stylu glamour.

SPERSONALIZOWANA KOMPOZYCJA ŚWIETLNA DOSTOSOWANA DO POTRZEB

Artyści-rzemieślnicy z Black Swan Studio potrafią stworzyć najbardziej nietypową lampę. Ręczne wykonanie poszczególnych elementów jest gwarancją indywidualnego charakteru oświetlenia. Kompozycja CALAMO to doskonały wybór dla osób, którym zależy na oświetleniu dostosowanym do oczekiwań i specyfiki wnętrza.  Indywidualny projekt można w dowolny sposób rozbudować. Modyfikacji może ulec układ ramion, ich długość i kąty nachylenia, czy liczba punktów świetlnych. Dzięki temu lampa pasuje do pomieszczeń o różnym metrażu. Klient może również zdecydować się na preferowany wariant kolorystyczny. Instalacja świetlna na indywidualne zamówienie jest najlepszym rozwiązaniem na osiągnięcie harmonijnej aranżacji wnętrza. Dla miłośników klasyki możemy wykonać lampę w ponadczasowej czerni lub bieli. Wychodzimy jednak również naprzeciw bardziej nietypowym oczekiwaniom kolorystycznym.

W JAKICH WNĘTRZACH SPRAWDZI SIĘ DESIGNERSKA LAMPA CALAMO?

Kompozycja świetlna CALAMO zyskała sympatię wielu naszych klientów. Można ją podziwiać między innymi w sopockim hotelu MOLO.

Ten projekt świetnie sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o dużym metrażu, takich jak sale konferencyjne czy recepcje hotelowe. Warto jednak podkreślić, że designerskie oświetlenie nie jest dedykowane wyłącznie obiektom publicznym. Lampę CALAMO z łatwością można dopasować również do prywatnych wnętrz. Jej nieszablonowy design może grać pierwsze skrzypce w aranżacji salonu lub jadalni.

Black Swan Studio producent lamp na indywidualne zamówienie chętnie podejmie się wykonania nowoczesnej instalacji oświetleniowej na specjalnie życzenie klienta. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania inwestora. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

***