Już dawno temu udowodniono, że światło ma ogromny wpływ na człowieka. Jego brak może wywoływać wiele negatywnych reakcji, dlatego tak istotne jest, by w każdym pomieszczeniu w restauracji zainstalować unikatowe oświetlenie, które rozjaśni twarz każdego klienta! By dodatkowo spotęgować ten efekt, warto postawić na coś wyjątkowego, co zachwyci również pod względem estetycznym.

Stawiasz na nowoczesny design? Cenisz bardziej tradycyjne rozwiązania? A może tworzysz swój niepowtarzalny styl, łącząc ze sobą wiele różnych światów? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę, że tworzenie nastroju oświetleniem jest kluczowe, by osiągnąć zamierzony efekt. Black Swan Studio jest wykonawcą współpracującym z najwyższej klasy projektantami. Wynikiem tej kooperacji są unikatowe lampy znakomicie dopełniające wygląd pomieszczenia. Jedną z nich jest zaprojektowane przez pracownię projektową THESPACE  z Warszawy  i wykonane przez Black Swan Studio arcydzieło designu, które po dziś dzień zdobi wyjątkową warszawską restaurację White One.

Mnogość wyboru, nieograniczona kreatywność

Black Swan Studio tworzy oświetlenie na indywidualne zamówienie, więc możesz być pewny, że twoją restaurację będą zdobić unikalne lampy, których pozazdrości każda ceniąca styl osoba. Dzięki pracy najlepszych specjalistów i artystów otrzymasz lampy do restauracji dużej i małej, otwartych pomieszczeń gotowych przyjąć dziesiątki klientów, jak i mniejszych, bardziej kameralnych, stawiających na intymny nastrój. W każdej sytuacji niezwykle ważne jest budowanie atmosfery światłem i nie zrobi się tego w lepszy sposób, niż poprzez konsultację z profesjonalistami, którzy właściwie doradzą, a także zaprojektują i stworzą oryginalne wzory designerskich lamp. Black Swan Studio ma wieloletnie doświadczenie z każdym typem restauracji, a dzięki indywidualnemu podejściu i zaangażowaniu efekty zawsze są olśniewające.

Od pasjonatów, dla pasjonatów

Aranżacja oświetleniowa restauracji wymaga wyjątkowego podejścia, doświadczenia i zmysłu artystycznego, którego nie brakuje specjalistom z Black Swan Studio i towarzyszącym projektantom. Wszyscy kochają swoją pracę i robią wszystko, by subtelne oświetlenie dekoracyjne znajdujące się u tysięcy klientów wskazywało im drogę do dalszego rozwoju i inspirowało równie mocno, jak samych twórców. Każdy produkt stanowi swego rodzaju wyzwanie, specjaliści równie mocno kochają duże lampy wiszące, jak i ich mniejsze odpowiedniki, które w niczym im nie ustępują. Z pewnością łączy je jedno – są znakomitą opcją dla każdego restauratora ceniącego unikalny design.

Black Swan Studio jest jedną z niewielu firm, które z tak wielką pieczołowitością podchodzą do jakości swoich usług. Oświetlenie stonowane i dyskretne, jak również mocne i zwracające uwagę – Klient może być pewny, że otrzyma najwyższej klasy produkt spełniający nawet największe wymagania!

***