Jak stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzach publicznych? Jednym z decydujących elementów są oryginalne lampy. Odpowiednio dobrane oświetlenie potrafi poruszyć emocje, przyciągając gości do centrów handlowych. Pozwoli wykreować przyjazną atmosferę, umożliwiającą relaks i wypoczynek nawet w gwarnych miejscach.

Nowoczesne oświetlenie w sklepach wielkopowierzchniowych

Centra handlowe stały się miejscami, w których spędzamy coraz więcej czasu. Nie służą tylko celom komercyjnym, ale sprzyjają też towarzyskim spotkaniom, rozrywce i relaksowi. Współczesne lampy do obiektów komercyjnych, dzięki szerokiemu asortymentowi rozwiązań z wykorzystaniem technologii LED, pozwalają na stworzenie w nich każdorazowo wyjątkowego projektu oświetleniowego dostosowanego indywidualnie do warunków panujących w centrum handlowym. Ekstrawaganckie projekty artystyczne dopasowane do potrzeb klienta mogą być prawdziwym wyzwaniem dla architekta, który za każdym razem staje przed zadaniem wykreowania niebanalnej przestrzeni w butiku czy kawiarni w centrum handlowym.

Oświetlenie, które przyciąga klientów

Oryginalne projekty artystyczne w dziedzinie oświetlenia skutecznie działają na emocje klientów, którzy dzięki właściwie dobranym lampom w pełni docenią ofertę sklepu, a zakupy staną się dla nich prawdziwą przyjemnością! Światowe trendy nowoczesnego oświetlenia sklepów wielkopowierzchniowych od lat kładą nacisk właśnie na światło jako jeden z najważniejszych elementów aranżacji przestrzeni.

Ciepłe światło lamp zaprasza do wejścia do wnętrza sklepów, oświetlenie punktowe wydobywa całą urodę ekspozycji, a świetlówki liniowe umożliwiają zaprezentowanie towarów w całej ich okazałości i naturalnym kolorze. Oryginalne iluminacje zewnętrzne i wewnętrzne w sklepach wielkopowierzchniowych przygotowane z okazji nadchodzących świąt tworzą dodatkowo nastrój oczekiwania pełen magii!

Black Swan Studio – nietypowe realizacje oświetleniowe

Niepowtarzalne oświetlenie do galerii handlowych, w tym projekty oświetlenia na indywidualne zamówienie, to od lat nie tylko praca, ale też pasja firmy Black Swan Studio. Dzięki profesjonalnemu doświadczeniu i współpracy z licznymi partnerami zagranicznymi, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie naszych klientów.

***