Światło odgrywa kluczową rolę w aranżacji wnętrza, dlatego warto zastanowić się nad jego odpowiednią oprawą. Świetnym wyborem może być lampa na indywidualne zamówienie. Miłośnikom oryginalnego designu na pewno przypadnie do gustu niebanalna lampa DUNE  zaprojektowana przez studio architektoniczne SIETNICKI. Black Swan Studio, producent lamp na indywidualne zamówienie, podjął się realizacji tego nieszablonowego projektu, a owocem pracy jest model w formie efektownego dzwonu.

Tworzenie nastroju oświetleniem – o czym warto pamiętać?

Z myślą o wyczarowaniu we wnętrzu niepowtarzalnego klimatu można postawić na oświetlenie inspirowane stylem glamour. Właśnie w takim charakterze jest utrzymana lampa w kształcie dzwonu, która świetnie sprawdza się w przestronnych wnętrzach. Na pierwszy plan wysuwa się jej efektowny kształt wyraźnie rozszerzający się ku dołowi. Jej duszą jest natomiast biżuteryjnie zdobiony żyrandol z kryształowymi elementami. Emitowane przez żarówki ciepłe światło pomaga stworzyć we wnętrzu odpowiedni nastrój. Warto zwrócić uwagę na efekt rozjaśnienia ciemnego wnętrza lampy, które komponuje się z jasną tonacją całej obudowy.

Zadbaj o niepowtarzalny styl wnętrza!

Wykonana przez nas lampa w stylu glamour doskonale sprawdza się w luksusowych wnętrzach. Można ją połączyć z elementami wystroju utrzymanymi w klasycznym charakterze. Lampa kryształowa szybko stanie się eleganckim dopełnieniem majestatycznego wnętrza.

Z drugiej strony, śmiało można ją połączyć również z nowoczesną aranżacją, w tym z wystrojem w stylu skandynawskim lub inspirowanym geometrycznym wzornictwem. Dobrym pomysłem może być także wykorzystanie kontrastujących kolorów. Biała lampa ze złotym wykończeniem w gustowny sposób wpisze się we wnętrze utrzymane na przykład w biało-żółtej kolorystyce.

Co dobrać do oświetlenia sufitowego?

Duża lampa w kształcie dzwonu doskonale sprawdzi się w roli głównego oświetlenia wnętrza. W przestronnych pomieszczeniach można zdecydować się na zawieszenie dwóch lub trzech dzwonów. To wyjątkowe oświetlenie sufitowe znakomicie prezentuje się w połączeniu z małymi oprawami, na przykład w formie okrągłych plafonów ściennych. Najlepiej zdecydować się na modele utrzymane w podobnej stylistyce. Dobrym wyborem mogą być lampki ścienne w białej obudowie, delikatnie przełamanej złotymi akcentami. Dzięki dodatkowym punktom świetlnym uda nam się jeszcze lepiej zadbać o nastrojowe oświetlenie wnętrza.

Nasza wyjątkowa lampa z kryształkami może zagrać pierwsze skrzypce w każdej aranżacji. Z jej pomocą z łatwością dostosujemy oświetlenie do charakteru wnętrza i wyczarujemy w nim magiczny nastrój. Ze względu na oryginalny design lampa-dzwon przypadnie do gustu zarówno miłośnikom ponadczasowej klasyki (chociażby z uwagi na stonowaną kolorystykę i żyrandol we wnętrzu), jak i zwolennikom modernistycznego stylu.