Współczesna sztuka, również ta użytkowa, to nie tylko harmonijne, delikatne linie. To również dynamiczna ekspresja, element zaskoczenia, niemal filmowe budowanie napięcia. I taka właśnie jest lampa z porcelany Explosive Festum, która już samą swoją nazwą oddziałuje na wyobraźnię.

Nowoczesne oświetlenie – niepowtarzalne projekty artystyczne

Niektórzy nasi klienci się śmieją że projekt jest inspirowany życiem tzn. „ kłótnią domową „. Kontrolowany nieporządek, wolna kompozycja oraz przekonanie, że przypadek rządzi naszym życiem to tylko niektóre z nich. Wykonane z przemyślanie rozmieszczonych, stłuczonych talerzy Villeroy & Boch kreatywne oświetlenie tworzy nowy wymiar piękna. Co więcej, ze względu na specyficzny proces produkcji, każda lampa jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Lampa z porcelany Explosive Festum

Budowanie atmosfery światłem to jeden z ważniejszych elementów kreowania marki w przypadku restauracji, hoteli, czy innych instytucji użyteczności publicznej. Niepowtarzalny design lamp w recepcji czy foyer tworzy nastrój, podkreśla aranżację wnętrza, intryguje i przyciąga. Kreatywne oświetlenie nie rozjaśnia całego pomieszczenia, ale jedynie jego część pozostawiając resztę w delikatnym półmroku. Aby jednak faktycznie tak się stało, warto zainwestować w lampy na indywidualne zamówienie. Dopasowane do potrzeb i wizji właściciela oraz specyfiki budynku architektoniczne kompozycje to niezawodny sposób na sukces.

Nieszablonowe rozwiązania, najwyższa jakość

Producent lamp na indywidualne zamówienie, Black Swan Studio, tworzy ekskluzywne instalacje świetlne do restauracji, hoteli, instytucji publicznych oraz do przestrzeni prywatnych. Proces kreacji zawsze realizowany jest w ścisłej współpracy z klientem w taki sposób, aby efekt końcowy był jak najwierniejszym odwzorowaniem jego wizji. Dodatkowo, na każdym kroku wspomagamy naszych zleceniodawców fachową wiedzą popartą doświadczeniem oraz najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Futurystyczne formy dla przyszłego zysku

Warto podkreślić, że inwestycja w niepowtarzalne projekty świetlne to nie tylko gwarancja pięknych, designerskich wnętrz. To również wyjątkowa szansa na wyróżnienie się na rynku, wpłynięcie na emocje, uczucia i zmysły estetyczne obecnych i przyszłych klientów oraz współpracowników. I, co niezmiernie istotne, dotyczy to nie tylko dekoracji świetlnych jachtów, rezydencji, hoteli, czy restauracji, ale również przestrzeni biurowych i sal konferencyjnych. Nie ma bowiem co ukrywać. Przy obecnym przesyceniu rynku każdy wyróżniający firmę szczegół jest istotny. W tym kontekście lampy przestrzenne i spójna aranżacja pokazują dbałość instytucji o najmniejsze detale budząc tym samym zaufanie i zainteresowanie. A stąd już tylko krok do sukcesu!

Masz pytania szukasz nietypowej instalacji napisz [email protected] lub zadzwoń +48 61 666 01 23