Naturalne wnętrza utrzymane w duchu eko doskonale wpisują się w aranżacyjne trendy. Właśnie w tym charakterze jest utrzymana lampa z gałęzi LOTIS zaprojektowana przez pracownię THE SPACE. Wykonaliśmy ją ręcznie w BLACK SWAN STUDIO, starając się w pełni oddać jej naturalny styl. Aktualnie ta niebanalna lampa wisząca zdobi wnętrze eleganckiej restauracji White One, świetnie komponując się z całym wystrojem.

Lampa inspirowana przyrodą – zaufaj pięknu natury!

Oryginalna instalacja oświetleniowa LOTIS doskonale wpisuje się w instynktowną potrzebę kontaktu człowieka ze środowiskiem naturalnym. Główną rolę odgrywają w niej gałęzie wierzby, które w estetyczny sposób komponują się z delikatnymi oprawami świetlnymi. Ręczne wykonanie gwarantuje unikalny charakter. Nieregularne długości i naturalne wykrzywienia sprawiają, że ta efektowna lampa handmade przywołuje na myśl prawdziwe drzewo. Warto podkreślić, że ekologiczny styl idzie w parze z funkcjonalnością. Wokół naturalnych gałęzi umieściliśmy podwójne i pojedyncze oprawy świetlne, rozmieszczając je w odpowiednich odległościach. Dzięki temu instalacja LOTIS emituje optymalną ilość światła, nawet w przypadku konieczności doświetlenia większych powierzchni.

Eko lampa spersonalizowana – do jakich wnętrz pasuje?

Wbrew pozorom, lampa inspirowana naturą nie jest zarezerwowana wyłącznie do aranżacji utrzymanych w podobnej stylistyce. Projekt LOTIS może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę między innymi do wnętrz skandynawskich. Indywidualny projekt z wykorzystaniem wierzbowych gałęzi znakomicie wpisuje się w charakter pomieszczenia, w którym dominuje naturalne drewno. Można także wprowadzić lampę do wnętrz minimalistycznych, aby dodała do zachowawczej aranżacji odrobiny przysłowiowego „pazura”. Świetnie sprawdzi się także w romantycznym, rustykalnym wystroju.

Lampa z gałęzi robiona na zamówienie – projekt skrojony na miarę potrzeb

Black Swan Studio producent lamp na indywidualne zamówienie dostosowuje swoje pomysły do oczekiwań każdego klienta. Również w przypadku projektu LOTIS jesteśmy gotowi dokonać zmian według wskazówek zleceniodawcy. Ponieważ lampę wykonujemy ręcznie, możemy zagwarantować pełną customizację. Liczbę opraw świetlnych, ilość gałęzi i szczegółowe wymiary dopasujemy do specyfiki architektonicznej wnętrza. Dzięki temu można cieszyć się pięknem natury w każdym pomieszczeniu. Ekologiczna lampa sprawdzi się w salonie, w hotelowej recepcji czy w klimatycznej kawiarence. Zachęcamy również do wprowadzenia odrobiny przyrody do placówek użyteczności publicznej -instalacja LOTIS może być efektownym dopełnieniem przestrzeni banku, prywatnej uczelni czy poczekalni w klinice.

Lampa z gałęzi LOTIS została stworzona z miłości do natury. Zapraszamy do współpracy – chętnie zmodyfikujemy projekt zgodnie z Państwa oczekiwaniami.