Owocna współpraca z wymagającym klientem zawsze stanowi dla nas źródło satysfakcji i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Taka właśnie była ostatnia realizacja Black Swan Studio stworzona na potrzeby sklepu Cermag. W nowo otwartym salonie na terenie Łodzi wykonaliśmy ekskluzywne oświetlenie liniowe z lustrzaną membraną TRAPHO kreując tym samym przestrzeń przyjazną dla pracowników i klientów.

Projekt na indywidualne zamówienie

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Nie inaczej było w tym wypadku. Opierając się na projekcie zleceniodawcy oraz naszej wiedzy i umiejętnościach stworzyliśmy oryginalną instalację świetlną. Chcąc uzyskać nietypowe, nieco futurystyczne wrażenie, postawiliśmy na oryginalny design precyzyjnie rozmieszczonych linii świetlnych oraz lustrzaną membranę. Dla uzyskania jak najlepszego efektu i subtelnego podkreślenia zalet prezentowanych w sklepie produktów, dokonaliśmy skrupulatnych wyliczeń posiłkując się programem Dialux. W ten sposób dokładnie określiliśmy optymalną długość, moc i barwę światła.

Designerska instalacja świetlna

W efekcie powstały piękne iluminacje, spełniające zarówno rygorystyczne normy prawne, jak i techniczne. Cała ekspozycja została optymalnie oświetlona, a forma i układ lamp stworzyły intrygującą, ale nienachalną całość. Dodatkowo, chcąc stworzyć wrażenie przestrzeni, przy liniach ledowych zamontowaliśmy specjalną membranę lustrzaną. W ten sposób oświetlenie całego obiektu wraz z wystawą dały spójną całość sugerując jednocześnie kupującym ciekawe rozwiązania aranżacyjne.

Ekskluzywne oświetlenie liniowe

Sufitowe lampy liniowe to nie tylko nowoczesny, intrygujący design, ale również nieocenione walory użytkowe. Energooszczędna konstrukcja pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji pomieszczeń, co jest szczególnie ważne w przypadku obiektów użyteczności publicznej. Na tym jednak nie koniec. Jak wiadomo, lampy LED słyną ze swojej trwałości i niezawodności. Dzięki temu można do minimum zredukować konieczność prac remontowych oraz konserwatorskich.

Lampy handmade

Black Swan Studio to producent lamp na indywidualne zamówienie. Każdy projekt artystyczny traktujemy jak wyzwanie i w każdy wkładamy maksimum wysiłku i zaangażowania. W pracy staramy się łączyć najlepsze tradycje rzemieślnicze i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Cenimy sobie przy tym współpracę ze środowiskiem akademicko-artystycznym, dzięki czemu powstają wyjątkowe zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym realizacje.