W efektownych aranżacjach najlepiej postawić na oświetlenie inspirowane, które doskonale sprawdza się w roli designerskiego elementu wyposażenia. Zamiast tradycyjnych lamp można skusić się na oryginalną kompozycję świetlną. Black Swan Studio, producent lamp na indywidualne zamówienie, po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zwolenników niebanalnego designu. Jedną z naszych najnowszych realizacji jest designerska instalacja świetlna PERSEIDY, która została wykonana według projektu autorskiej pracowni Katarzyny Jeske-Jonkisz – Design Plus. Efekty naszej pracy można podziwiać we wnętrzu Hotelu Hampton by Hilton w Kaliszu.

Funkcjonalna designerska instalacja świetlna w wyjątkowej oprawie

W większych przestrzeniach, takich jak wnętrza hoteli, centrów handlowych czy nowoczesnych biurowców, znakomicie sprawdzają się instalacje oświetleniowe z ledowymi diodami. Nieregularnie rozmieszczone punkty  pomagają wyczarować odpowiednią atmosferę. Jednocześnie są bardzo funkcjonalne i zapewniają optymalne doświetlenie przestrzeni. Główną rolę w instalacji PERSEIDY odgrywają cylindryczne tuby świetlne. Zgodnie z projektem wykonaliśmy je w taki sposób, aby emitowały światło na różnych poziomach wysokości.

Niepowtarzalny styl idzie w parze z regularnym kształtem poszczególnych elementów. Ledowe tuby wyróżniają się charakterystyczną, cylindryczną formą. Łączy je również kolor – czerń z efektownym, diamentowym połyskiem. Odniesieniem dla tej wyjątkowej instalacji były perseidy, czyli roje meteorów. Pomimo nietypowego źródła inspiracji jest to propozycja oświetleniowa pasująca do wielu aranżacji.

 Oświetlenie w stylu glamour – postaw na diamentowy połysk!

Elementy wyposażenia utrzymane w stylu glamour doskonale prezentują się w najróżniejszych aranżacjach. Nasza kompozycja świetlna PERSEIDY świetnie wpisuje się w tę zasadę. Cylindryczne oprawy mogą być designerskim dopełnieniem między innymi do klasycznie urządzonych przestrzeni. Ich elegancki charakter  dodatkowo podkreśla diamentowa czerń. Można też postawić na ponadczasowe połączenie czerni z bielą – nasza oświetleniowa instalacja w efektowny sposób zaprezentuje się na tle jasnych ścian. Jej oryginalny styl sprawdzi się też w pomieszczeniach, w których dominują połyskujące elementy. Inspirowana instalacja świetlna to także ciekawa propozycja do futurystycznych aranżacji. Można ją również wkomponować w aranżacje o minimalistycznym designie.

 Instalacja świetlna na indywidualne zamówienie to najlepszy sposób na to, aby zadbać o wyjątkowy charakter aranżowanej przestrzeni. Warto postawić na unikalny design i dać się ponieść wyobraźni. Zapraszamy do współpracy – w Black Swan Studio możemy wykonać najbardziej nietypowy projekt świetlnej kompozycji.

***