Czy funkcjonalna lampa do galerii handlowych może jednocześnie oczarować designerską prezencją? Jak najbardziej, czego dowodem jest unikatowe oświetlenie DELOS. Ta niebanalna lampa robiona na zamówienie została wykonana dla Centrum Handlowego w Białymstoku, w którym zdobi pasaż handlowy.

Lampy do obiektów komercyjnych nie muszą być nudne!

Nowoczesne iluminacje są najlepszym sposobem na urozmaicenie dużych przestrzeni handlowych, o czym pisaliśmy w artykuleLampa spersonalizowana DELOS jest tego znamiennym dowodem. To efektowne oświetlenie zachwyca przede wszystkim modernistycznym kształtem. Niepowtarzalny design przywodzi na myśl rozkwitającą różę lub ślimaka. W tej odsłonie lampa do galerii handlowych jest połączeniem nieregularnych kształtów – zaokrąglonego kwadratu i nierównych owali. Ich brzegi emitują mocne oświetlenie, idealne do obiektów komercyjnych. Ręczne wykonanie pozwoliło nam w pełni oddać oryginalny charakter oświetlenia i w unikalny sposób wyprofilować jego formę.

Oryginalne lampy do galerii handlowych mogą być uniwersalne!

Wiele osób uważa, że unikalne lampy pasują tylko do wybranych wnętrz. Nic bardziej mylnego – oryginalne wzory mogą iść w parze z uniwersalnym charakterem. W modelu DELOS połączyliśmy modernistyczny kształt z kolorystyką, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Beżowy, nieco maskujący odcień, stanowi idealne tło dla zaakcentowania LEDowego podświetlenia.

Lampa wisząca DELOS doskonale sprawdziła się w galerii handlowej, ale z powodzeniem można ją zastosować również w innych obiektach komercyjnych. To również idealna propozycja do większych przestrzeni hotelowych, co dodatkowo potwierdza jej uniwersalny charakter. Modernistyczna lampa może być nietuzinkowym dopełnieniem zarówno do wnętrza urządzonego w klasycznym stylu, jak i do bardziej awangardowych lokali.

Dlaczego warto wybrać unikatowe lampy do obiektów handlowych?

Komercyjne przestrzenie muszą być zaaranżowane w atrakcyjny sposób, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych konsumentów. W tym zadaniu doskonale sprawdza się niepowtarzalne oświetlenie do galerii handlowych. Obok modelu DELOS nie sposób przejść obojętnie, chociażby ze względu na efektowne, LEDowe kształty. Ta niebanalna lampa handmade wprowadzi odrobinę nowoczesnego stylu do komercyjnego obiektu, dzięki czemu zwykła galeria handlowa stanie się designerskim wnętrzem.

Warto postawić na indywidualny projekt, dostosowując go do specyfiki architektonicznej przestrzeni. Jesteśmy w stanie wykonać oryginalne wiszące lampy w różnych wielkościach – prezentowany model możemy zmodyfikować według Państwa oczekiwań.

Black Swan Studio producent lamp na indywidualne zamówienie wychodzi naprzeciw najnowszym aranżacyjnym trendom. Zapraszamy do współpracy – z naszą pomocą lampa do galerii handlowych może stać się designerskim dziełem sztuki!